Aplikace pro mobilní telefony DARUMA go

Výrobou zvukových a multimediálních průvodců se zabýváme již více než 18 let a s nástupem smartphonů jsme se rozhodli dodávat produkty, které budou mít schopnost zasáhnout a ovlivnit zvlášť mladší cílovou skupinu. Naším cílem je spojit stylový design smartphonů s jejich praktickým využitím, vytvořit mobilní virtuální knihovnu tak, aby kdykoli a kdekoli byly nejdůležitější informace jednoduše a snadno dosažitelné.

Chceme společně s Vámi oslovit všechny cílové skupiny inovativně komponovaným obsahem aplikace, chceme představit vaše město a váš region jako destinaci vhodnou pro víkendový nebo prázdninový pobyt. Zároveň ale také chceme, aby naši zákazníci z komerční oblasti podnikající ve městě nebo jeho okolí dostali jedinečnou možnost prezentovat v rámci této aplikace své atraktivní služby a výrobky.

Turistická, avšak zároveň komerční aplikace je nákladově velmi efektivní marketingový nástroj otevírající město a jeho podnikatele zcela novému segmentu návštěvníků a klientů. Ti mají díky mobilní aplikaci stažené do svého vlastního telefonu v ruce nejen úplnou legendu městských památek a zajímavostí, ale také podle jednotlivých kategorií uspořádanou nabídku ve městě dostupných služeb.

STÁHNĚTE SI