Aplikace pro mobilní telefony
MĚSTO - AUDIO TOUR

Výrobou zvukových a multimediálních průvodců se zabýváme již více než 18 let a s nástupem nové technologické platformy jsme se rozhodli napříště vymýšlet, vyvíjet a dodávat takové produkty, které se budou významně lišit od klasických audio guidů a budou mít schopnost zasáhnout a ovlivnit zvlášť mladší cílovou skupinu. Naším cílem je spojit stylový design smartphonů s jejich praktickým využitím, vytvořit mobilní virtuální knihovnu tak, aby kdykoli a kdekoli byly nejdůležitější informace jednoduše a snadno dosažitelné. Chytré mobilní telefony se pro mnoho lidí staly už dávno každodenní součástí života. Zvlášť nejvýznamnější produkt na trhu – iPhone je symbolem okouzlení nově nastupujících komunikačních technologií.

Chceme společně s Vámi oslovit a okouzlit všechny cílové skupiny zábavným a inovativně komponovaným obsahem aplikace, chceme s Vaší pomocí veřejnosti představit vaše město a váš region jako destinaci vhodnou pro víkendový nebo prázdninový pobyt. Procházky městem nebo výlety do přírody jsou nudné?  Bývávalo …!
Jaký užitek mohou získat návštěvníci vašeho města z nasazení mobilních médií? Jak mohou být smartphony provázány s koncepcí prezentace vašeho města? Samotné využití nových médií už dávno není diváckým magnetem. Jak tedy mohou nové technologie přivést návštěvníky do města nebo regionu a udržet je tam co nejdéle? Mají snad nové technologie převyšovat význam samotných pamětihodností a zajímavých míst?  V žádném případě! Ale rozhodně je to nákladově efektivní marketingový nástroj otevírající město zcela novému segmentu návštěvníků. Ti mají díky mobilní aplikaci stažené do svého vlastního telefonu v ruce úplnou legendu městských památek a zajímavostí, jakékoli informace jsou jim jednoduše dostupné a o to více se otevírá prostor pro jejich inovativní a působivou prezentaci. Dialog návštěvníka s městem a jeho historií se skutečně stává interaktivním a návštěva města tak nabývá zcela nové kvality. Mobilní aplikace umožňují návštěvníkům nejen dopředu se na výlet do vašeho města připravit a naladit, ale také si kdykoli později vaše město a s ním spojené příběhy, připomenout. Vždyť mobilní aplikaci mají natrvalo staženou ve svém vlastním telefonu.
Vaše pamětihodnosti a zázraky přírody rozezníme zcela novým způsobem. Vy určíte obsah a naši redaktoři a technici mu vtisknou kreativní formu. Stejné základní stavební kameny a přesto střižené přesně na míru. Profesionální přístup k vašemu zadání bude nezřídka vyžadovat nové zpracování již existujících dat. Náš zkušený tým složený z redaktorů, rodilých mluvčích a českých herců umožní dosažení profesionálních a přesto ekonomicky výhodných výsledků. Budeme pracovat také přímo v místě, můžeme využívat osobnosti z vašeho města nebo regionu, k posluchačům by tak promlouvali lidé, kteří dobře znají nejen váš kraj nebo město, ale i jeho historii a obyvatele. Překvapující myšlenky, strhující příběhy, skvělé zážitky pro děti a mládež, praktické informace pro individuální turisty!


STÁHNĚTE SI!

  

 


Pivovarské
muzeum

 

 
Židovský
hřbitov

 

 
Muzeum
TGM v Lánech
   
Spišský hrad

   
Lučenec
     

   

   

   

   

                                 

Skanzen
Přerov
nad Labem
 
   
Zámek
Červený Hrádek

   
Zámek
Klášterec
nad Ohří
   
Muzeum
oravskej dediny
Zuberec
     
Bečov
nad Teplou