Naše nabídka pro muzea

Naším cílem je nabízet takové produkty, které nekonkurují živým komentovaným prohlídkám,ale působivým a srozumitelným způsobem dokáží interpretovat exponáty odbornému i laickému publiku.

 

… a nyní také můžete pro komentované prohlídky v mnoha jazykových verzích využít  mobilní aplikaci DARUMAgo! s desítkami audio a video spotů, stovkami fotografií a texty.

Náš zkušený tým složený z redaktorů, překladatelů, rodilých mluvčích a herců umožní dosažení profesionálních a přesto ekonomicky výhodných výsledků. Budeme pracovat přímo v místě a k posluchačům budou promlouvat osobnosti z vašeho muzea.

Snad každý byl někdy nucen ve spěchu a předčasně ukončit prohlídku muzea a uhánět jinam. S mobilní aplikací DARUMAgo! má nyní možnost „dokončit“ svoji prohlídku později - ve vlaku, autě nebo v klidu domova.

Podle studie Davis Musea při Wellesley College z roku 2011 strávili návštěvníci u jednotlivých exponátů průměrně 39 sekund, zatímco s využitím smartphone aplikace, která jim umožnila získat více zajímavých informací o vystaveném předmětu, se tato doba prodloužila až na 3 minuty 15 sekund.