O firmě

Společnost DARUMA spol. s r.o., se od data svého založení v roce 1991 stala v dynamicky se rozvíjející oblasti městských orientačních a informačních systémů významným pojmem.

V letech 1992 až 2010 jsme na základě úspěšně absolvovaných výběrových řízení ve více než 130 městech vybudovali na území České republiky síť turisticky a mediálně atraktivních informačních nosičů DARUMA CITY VOICE, které svým moderním designem, použitím vysoce kvalitních materiálů, osvětlením, špičkovými technologiemi zpracovaným orientačním plánem a pravidelným servisem dodnes odpovídají nejvyšším současným požadavkům kladeným na tuto část městského mobiliáře.

Nesporným přínosem pro koncové uživatele městských orientačních systémů se v roce 2010 stalo uvedení zcela nového evropského standardu v této oblasti - multimediálního informačního panelu DARUMA CITY MULTIMEDIA.

Nabídka společnosti DARUMA spol. s r.o. je dynamická a mění se podle potřeb zákazníka. Začíná osobním kontaktem klienta s proškolenými obchodními zástupci naší společnosti, kteří mají spousty zkušeností a praktických poznatků. Za nimi stojí realizační tým odborníků připravených klientovi poradit a pomoci řešit situace, které se zprvu zdají být neřešitelné.