banner 1 banner 2 banner 3

Prezentace

Kouzlo prezentace v rámci multimediálních informačních panelů DARUMA CITY MULTIMEDIA spočívá ve skvělém výběru rušných městských lokalit, pěších zón a náměstích, kde jsou panely umístěny. Na těchto místech nenajdete billboardy, City Light vitríny, ani jiné volně stojící reklamní rámečky. Jediné reklamní médium, které v těchto místech můžete využít, je právě multimediální informační panel.

Jak je možné, že právě multimediální informační panel DARUMA CITY MULTIMEDIA  může být přítomen na místech zaručujících efektivitu vynaložených prostředků a jiná média ne?

Je to dáno tím, že obyvatelům a návštěvníkům města nabízí díky nejaktuálnější mapě města a jeho blízkého okolí, videospotům o památkách, turistických produktech a tipech na procházky městem výborný servis a srozumitelně poskytuje cílové skupině výbornou orientaci ve městě.

Prezentace v rámci multimediálního informačního panelu DARUMA CITY MULTIMEDIA ale není pouze o lokalitě nebo formátu média. Je i o dokonalém načasování a přesném zásahu v pravý moment.

standard2.jpg